• Свеж
Tgoon на камерата Леќи на Камерата Филтри, Повеќе Облоги Polarizer на Филтерот за да се Намали Одраз Тенок Прецизно Направена за Убава Глетка за Професионално Снимање

Tgoon на камерата Леќи на Камерата Филтри, Повеќе Облоги Polarizer на Филтерот за да се Намали Одраз Тенок Прецизно

DEN 453.36

Од стока
Достапно.

Токму направена и соодветна за Херој 5 и 6 камери.Одлична за различни отворено користи.Може да се намали одраз на вода или на метална површина.Штити леќа форма дупка со, прашина, нула, итн.Филтерот се направени од добри квалитетни материјали, јасно со висока трансмисија на сила.Лесно да го закачите на камери, брз и удобен операција.Повеќе облоги промовира подобро слики со помалку нарушување и боја аберации и помага во подобрување на контраст и сатурација боја.Филтерот се направени од добри квалитетни материјали, јасно со висока трансмисија на сила.Повеќе облоги промовира подобро слики со помалку нарушување и боја аберации и помага во подобрување на контраст и сатурација боја.Може да се намали одраз на вода или на метална површина.Штити леќа форма дупка со, прашина, нула, итн.Лесно да го закачите на камери, брз и удобен операција.Токму направена и соодветна за Херој 5 и 6 камери.Одлична за различни отворено користи.

За производот

Material:
PC + Optical glass with multiple coatings
Color:
Shown as picture
Suitable for Hero 5 & 6 :
Size:
Approx. 40 x 40.5 x 8mm / 1.57 x 1.59 x 0.31inch
Weight:
Approx. 21g
Package List:
1 x CPL Filter :
Camera is not included. :

Купувачите избираат и