• Свеж
ZZWZM Бамбус Кујнски Нож Складирање Рек - Кујна Снабдувањето со Нож Носителот Складирање Багажник

ZZWZM Бамбус Кујнски Нож Складирање Рек - Кујна Снабдувањето со Нож Носителот Складирање Багажник

DEN 4192.80

Од стока
Достапно.

●Материјал : Бамбус. ●[5 Слотови]-Постојат пет слотови, вклучувајќи острат бар и ножици слот. ●[Природни бамбус производство]-Направен од природни бамбус, тоа е многу здрав материјал и не содржи боја. ●[Совршен кујна складирање]-Тоа не само што може да ја вметнете нож, но, исто така, гранки, лажици, сечење на табли и други садови. ●[Не се лизга мат]-Таа не само што го спречува лизгање, тоа исто така, се избегнува остри звуци кога се нанесуваат.Производ information Material : Bamboo Slots количина : 5 Size(како слика show) : 18.9 cm(L) 9.2 cm(W) 24.3 cm(Ж)Прибор Нож Блок Без Ножеви Сет Кујнски Складирање Природни Бамбус 5 Слотови.Пакет Содржина : 1 * Ножеви Stand Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

За производот

Купувачите избираат и