• Свеж
(150) T30 Torx со Рамна Глава 1/4 2-3 x/4 Конкретни Ѕидани Завртка Tapcon Сидро & Малку

(150) T30 Torx со Рамна Глава 1/4 2-3 x/4 Конкретни Ѕидани Завртка Tapcon Сидро & Малку

DEN 695.76

Од стока
Достапно.

Навој Дијаметар : 1/4. Должина : 2-3/4. Глава Тип : Рамен.Се Вози Тип : Torx.Крај : Xylan.Многу (150) torx вози рамна глава конкретни завртки.Овие сини xylan обложени сврзувачки елементи се 1/4" нишка и се 2-3/4" во должина со T30 диск.Ѕидани стил вежба малку е вклучена.Torx возачот малку е исто така вклучени.

За производот

Купувачите избираат и