• Свеж
OTTERBOX симетрич-ност СЕРИЈА Случај за iPhone Xr - Мало Пакување - ЦРНА

OTTERBOX симетрич-ност СЕРИЈА Случај за iPhone Xr - Мало Пакување - ЦРНА

DEN 1198.80

Од стока
Достапно.

Компатибилен со i Phone XR.Тенок, елегантен, стилски, џеб-friendly дизајн, со wraparound бои и графика додадете лесна стил.Трајни производи за заштита на штитови против капки, испакнатини и fumbles и воскресна, beveled работ им помага на заштита на екран осетлив на допир.Едно парче дизајн се појавува и надвор во флеш.Вклучува Otter Box ограничен доживотна гаранција (види веб-сајт за детали).Вие не треба да избираат помеѓу заштитни случај и стилски еден.Симетрич-ност Серија е тенок и заштитни случај што ги инспирира вашиот стил.Сите на вашиот телефон со копчиња, карактеристики и функции работат беспрекорно.И, симетрич-ност Серија е лесно да се отстрани и да го инсталирате.Што е одлично бидејќи со сите бои, дезени и јасно опциите, ви треба повеќе од само еден.Симетрич-ност Серија — потенок од било кога, како заштитна како и секогаш.

За производот

Купувачите избираат и