• Свеж
Гимнастик со Слама и Капак,Шише за Вода Iced Кафе Патување Кригла Првенство,Обновливи Пластични Чаши,Совршен за Забави,Родендени,24oz-5 Pack

Гимнастик со Слама и Капак,Шише за Вода Iced Кафе Патување Кригла Првенство,Обновливи Пластични Чаши,Совршен

DEN 431.76

Од стока
Достапно.

Сет од 5 боја чаши,Големина : 6.81*3.85 инчи.Симпатична првенство и капакот се sequined сјајот, која е многу погодна за забави и родендени.Чаши 5 бои : виолетова*1 портокал*1 светло зелена*1 розова*1 темно зелена*1. Производ материјал : Двете капакот и купот употреба храна одделение PP, не-токсични и еколошки, ве молиме да бидат сигурни да се користи,На купот на телото има не се лизга четка дизајн, што има добро се справи.На слама има фиксен прстен дизајн, кој нема да се лизга надвор лесно,На конкавни и конвексни дизајн на дното на чашата прави сместување постабилна.Машина за миење садови безбедно✔За ладна вода само✔ BPA FREE✔ не микробранова✘.На 24-унца пластична чаша е лесно да се одржи и да одговара на повеќето купот на сопствениците. 100% BPA FREE.Двете купот и слама може да се користи.На гимнастик е лесно да се чисти како што тоа е врвот во рек машина за миење садови безбедно.

За производот

Купувачите избираат и