• Свеж
3pc Симпатична Бебе Девојка Blue Jean Кошула +Принцеза Tulle Шалче Чипка Фустан+Headband

3pc Симпатична Бебе Девојка Blue Jean Кошула +Принцеза Tulle Шалче Чипка Фустан+Headband

DEN 335.76

Од стока
Достапно.

Жан,Чипка. ⊕Материјал : Demin+Чипка. ⊕Повод : Dressy, Секојдневно, Одмор и одговараат за излегување на фотографијата. ⊕Долг ракав,Tulle Шалче Чипка Фустан и headband ,супер симпатична облека. ⊕Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима, Сите Сезони. ⊕Пакет се вклучени : 1x Фармерки Јакна+Чипка Фустан.Големина Опис : Големина 0-12months : Должина : 34 cm Биста : 27*2 см Ракави : 30 цм се Облекуваат Должина : 20 cm Големина 1-2 години : Должина : 37 см Биста : 28.5*2 см Ракави : 32.5 cm Фустан Должина : 22 cm Големина од 2-3 години : Должина : 40 cm Биста : 30*2 см Ракави : 35 cm Фустан Должина : 24 cm Големина од 3-4 години : Должина : 43 см Биста : 31.5*2 см Ракави : 37.5 cm Фустан Должина : 26 cm Големина 4-5 години : Должина : 46 см Биста : 33*2 см Ракави : 40 cm Фустан Должина : 28 cm.

За производот

Купувачите избираат и