• Свеж
Yinpecly М4,10PCS Задник Завртка, Завртка,Јаглероден Челик Завртка Обврзувачки Завртки Мислења за Бележник Фото Албуми Обврзувачки и Кожа Saddles Purses Појас Поправка

Yinpecly М4,10PCS Задник Завртка, Завртка,Јаглероден Челик Завртка Обврзувачки Завртки Мислења за Бележник Фото

DEN 198.96

Од стока
Достапно.

Применливи Дупка Кол : 3/16"(5mm); Машки Конец Големина(Завртка) : M4 x 5mm(D*L); Женски Навој Големина(Основа) : M4 x 75mm(D*L); Завртка Глава Дијаметар : 9mm.Инсталација : Направете дупка во рок од 0.5 mm поголем од дијаметарот на женски род, се стави на завртката и орев на двете страни на заклучен објект, и одберете соодветна алатка за да го заклучите.Лесно се Користи : се Користи со шрафцигер.На навој пост ви овозможува да го отворите и ре-придава на парче онаму каде што е потребно.Предност : Прецизност механички тема, изработена од јаглероден челик материјал, анти- ' рѓа.Тие се важен прилог на било кожна облека или додатоци.Примена : Одговара за сите видови на DIY уметност, кожа занаети, и облека одлуки.Како што се тенки фото албуми, декоративни чанти, ремени, кожни вреќи, сандали, ракавици, итн.Според големината, тоа може да се користи како fastener да се поврзе.Yinpecly Обврзувачки Завртка Опис : 1. Направи дупка во рок од 0.5 mm поголем од дијаметарот на женски род, се стави на завртката и орев на двете страни на заклучен објект, и одберете соодветна алатка за да го заклучите.2. На завртката пост е дел составен од завртка со рамна глава капа (со или без диск слот) со механички конец и орев со рамна глава капа. 3. Тоа е генерално се направени од алуминиум, бакар, јаглероден челик, нерѓосувачки челик, како и други материјали. 4. Тоа се користи за вршење на канцелариски материјал, кожни производи, облека, рака ленти, итн.Тоа главно има функции на комбинација, врска, одредување, и отпорност на абење.Спецификација : Материјал : Јаглероден Челик Боја : Сребро Тон Површински Третман : Никел позлатен Модел : M4 Род Должина : 5mm/ 0.20" Дупка со Дијаметар : 5mm/ 0.20" Завртка Глава Дијаметар : 9mm/ 0.35" Применливо Дупка Кол : 5mm/ 0.20" Машки Конец Големина(Завртка) : M4 x 5mm/ 0.20"(Dx L) Женски Навој Големина(Основа) : M4 x 75мм/ 2.95"(Dx L) Оценка : 4.8 Пакет Содржина : 10pcs x Обврзувачки Завртки ЗАБЕЛЕШКА : 1. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектите на сликата за да бидат малку различни од реалниот објект. 2. Дебелината на објектот кој се заклучен, мора да биде помала од должината на завртката род + нут род, инаку тоа не ќе биде во состојба да се стегне.

За производот

Купувачите избираат и