• Свеж
visesunny Черепот се Зголеми Мрачно 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа Пелена Перниче за Патување,на Плажа,во Дневните,Шетач,Пелени,Валкани

visesunny Черепот се Зголеми Мрачно 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа Пелена

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

Не само за влажно работи – овие кеси се направи одлични организатори за играчки, прибор, toiletries, електроника, патувања и многу повеќе!***ADVENTAGE***Fashion &Stylsh, Обновливи&Вода-Отпорни , со Висок квалитет Една трим и атрактивен дизајн.Двојно ZipperedГолем една со ДВЕ Zippered прегради за задржи влажна и сува работи посебен која содржи "влажни" дел кој е пораби и запечатени за да нема wicking или протекување.Многу вреди да се купуваат платно пелена торба влажни бебе!.VISESUNNY влажно и суво кесички се направени од водоотпорен 100% полиестер, стави валкана крпа пелени во мокра торба.Мали 22cm x 15cm (прибл.Носат сите ваши елементи во една торба, додека одржување на вашата сува предмети сува и вашиот влажно или soiled одделни предмети.Geat подароци Разгледа подароци како роденден, денот на таткото, на мајката ден, денот на вљубените, ден велигден, децата ден, жените ден, карневал, 4 јули, божиќ подарок за мажи, жени, семејството, девојка,сопрузи, сопруга на мајките и татковците.Во исто време, исто така, се залага за оптимистички став и страст кон животот.9in (W) Влажни кеси се одличен за носење пелени, валкани салата облека и влажни бански костуми perfect.Патент затворање содржи протекување и мириси.♥Двојно zippered џебови мокра торба, еден за сува, чиста предмети, друг за влажни предмети или нечисти пелени.9in) мокра торба со 1 zippered Џеб, исто така, може да се одржи многу работи.Мулти-функционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви предмети во иста вреќа.***ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТ***Производот : женска Tote Handbag Material : 100% Полиестер со TPU Fabric Roomy Големина : [Големи еден]14.

За производот

Купувачите избираат и