• Свеж
Ticuenicoa 72x72 Був Туш Завеса 3D Дигитално Печатење Шума Диви Животни Уметност Детска Бања Украси Був Дизајн Boho Бања Завеса Поставува Полиестер, Водоотпорен Бања Додатоц

Ticuenicoa 72x72 Був Туш Завеса 3D Дигитално Печатење Шума Диви Животни Уметност Детска Бања Украси Був Дизајн

DEN 479.76

Од стока
Достапно.

Големина на&Тежина : 72x72in. 0.35 кг.Материјал : Полиестер.Висока густина водоотпорен и брзо сушење материјал, парична казна жици, носат-отпорни, меки и удобни за допир.Малку светлина може да помине преку тоа, но тоа е нетранспарентно, нема смисла на опресија, но приватност може да бидат целосно заштитени.Пакетот содржи : туш завеса и 12 C-во облик на куки.Повод : Ова туш завеса е идеална за дома, училишта, хотели, ученичките домови, спортски клуб и campers тушеви, итн.Тоа е мека, светлина, лесно да се носат.Тоа исто така може да се користи за bay прозорец, магацински и коридорот партиција.Единствена шема дизајн е добра декорација и beautification за животна средина, која може да направи да се чувствувате среќни.Инсталација и се Грижат : Многу лесно да се инсталира со 12pcs куки.Кука еден крајот на кука врз туш завеса и на другиот крај на туш завеса род.Рачно перење, Машина за Перење, Пеглање.Packge Вклучуваат:1pc туш завеса, 12pcs куки.Specification Size : 71x71in Color : Colorful Material : Polyester Weight : 0.35 kg About овој туш curtain1. Оваа туш завеса користи висока густина водоотпорен и брзо сушење материјал, ткаенина е дебел, отпорност на абење.Материјалот е мек и удобен, има добра drape чувство, и не се држи до телото.2. Употреба на еколошки, формалдехид-бесплатно, мирис-слободни материјали, и еколошки печатење и боење.3. Исклучителна жици, изработка и уникатна и прекрасна модели ќе го направат вашиот тоалет уникатен и игра добро декоративни улога во вашата бања.4. C-во облик на куки е убава и не ' рѓа, мазна лизгачки без напор, не е лесно да се скрши, силни и издржливи.Многу лесно да се инсталира.Occasion This туш завеса е погодна за бањи на сите стилови и нијанси,што е идеална за дома, училишта, хотели, ученичките домови, спортски клуб и campers тушеви, итн.Тоа е мека, светлина, лесно да се носат.Тоа исто така може да се користи за bay прозорец, магацински и коридорот партиција.Installation Hook еден крајот на кука врз туш завеса и на другиот крај на туш завеса род.Caring1.Оваа туш завеса поддржува рака мие, машина за миење, и може да се пеглаат да ги отстраните брчките. 2. Кога туш завеса е извалкан, можете да избришете го со влажна крпа.3. По туш завеса се користат, препорачливо е да се задржи бања прозорец отворите за вентилација и нека туш завеса се исуши природно во времето за да го продолжи својот животен век.Да драги Customer Your задоволство е нашата вечна потрага!Ние поддршка на 90-ден политика на враќање.Ако туш завеса има било какви дефекти или ако имате било какви други прашања, ве молиме слободно да ни испратите е-маил~.

За производот

Купувачите избираат и