• Свеж
FLAMEER 24 КОМПЈУТЕРИ Занает Exacto Нож Надградба Прецизност Резба Хоби Нож 20 Парчиња Ножот за Сечење Одбор 20 Резервни Занает Ножеви за Уметност Хоби

FLAMEER 24 КОМПЈУТЕРИ Занает Exacto Нож Надградба Прецизност Резба Хоби Нож 20 Парчиња Ножот за Сечење Одбор

DEN 1898.40

Од стока
Достапно.

Вредни Пакет Содржина : 1 парче sliver изработката , 1 парче А5 ПВЦ Сечење Одбор,20 парчиња , 1 парче алуминиум владетел(15cm/5.9 инчи долг),1 парче чувствува торба.Функции : сечење одбор ќе го заштити вашиот маса од зло, и можете да го користите резба на тоа.Совршен Дизајн : резба занает има безбедност капа.На се сместени во кутија за да ги заштитите вашите прсти од лов.Широка Примена : комплет applys за сечење дрво, картон, хартија, кожа и пена одбор занает.Таписерии Изработка : Светлина-тежина алуминиум справи со уметност со текстура ефикасно да се намали рака замор и нуди повеќе постојано зафат.Опис : - Вреден Пакет Содржина : 1 парче sliver изработката , 1 парче А5 ПВЦ Сечење Одбор,20 парчиња , 1 парче алуминиум владетел(15cm/5.9 инчи долг),1 парче чувствува торба. - Совршен Дизајн : резба занает има безбедност капа.На се сместени во кутија за да ги заштитите вашите прсти од лов. - Таписерии Изработка : Светлина-тежина алуминиум справи со уметност со текстура ефикасно да се намали рака замор и нуди повеќе постојано зафат. - Широка Примена : комплет applys за сечење дрво, картон, хартија, кожа и пена одбор занает. - Функции : сечење одбор ќе го заштити вашиот маса од зло, и можете да го користите резба на тоа.Спецификација : - Материјал : Алуминиум легура - Боја : Сребро - Size : - : прибл 14.6 cm/5.75 инчен - Владетел : околу 15cm/5.91 инчен - Сечење Одбор : прибл 22x15cm/8.67x5.9inch Package Вклучува : 1 Парче Резба Занает 1 Парче А5 ПВЦ Сечење Board20 Парчиња 1 Парче Алуминиум Rule1 Парче складирање bag Note : дозволете малку разлика поради manua l мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.Ви благодариме!Вашето задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

За производот

Купувачите избираат и