• Свеж
Салон Берберот Кејп Прекрасна Рака Подготвени Галакси Простор Космички Универзумот Печатени Коса за Сечење, Ртовите, Бричење Брада Лигавче за Дома Салон и Бербер

Салон Берберот Кејп Прекрасна Рака Подготвени Галакси Простор Космички Универзумот Печатени Коса за Сечење,

DEN 1917.60

Од стока
Достапно.

Двете возрасни и деца може да се користи.Меки и удобни.Погоден за салон или домашна употреба.Пакетот вклучува : 1 x Водоотпорен Коса за Сечење Капа, 2 x кука морон Тоа мие добро и е лесно да се свитка и продавница.ЕКСТРА ГОЛЕМИ БЕРБЕРОТ КЕЈПЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ : Мерење 65x55 инчи, оваа берберот кејп е доволно голем за да се обезбеди целосна покриеност.Оваа кејп е совршен за сечење, perming, боење, и стил.Идеален за шампон, сечење и обликување.

За производот

Купувачите избираат и