• Свеж
3-ниво Свитлива Бамбус Чевли Рек Мултифункционален Слободни Стои Чевли Полица за Складирање Организатор (3-Ниво 40cm)

3-ниво Свитлива Бамбус Чевли Рек Мултифункционален Слободни Стои Чевли Полица за Складирање Организатор (3-Ниво

DEN 407.76

Од стока
Достапно.

【Заштита на животната средина Материјал】чевлите решетката е направен од природни бамбус, без какви било вештачки адитиви.Природни и мазна завршница, заоблени агли, Стабилна, без завртки фиксни и подобро имајќи перформанси. 【Спаси соба】На чевли решетката е 3 слоја, и 2 големини, ве молиме одберете колку што е потребно.Добро за заштеда на простор и да се направи повеќе соби, можете да ставите било каде во вашиот дом, совршен за кујна, дневна соба, бања, балкон и др. 【Фирма X-облик Дизајн】решетката е X-облик дизајн.со Силна издржливост. 【Едноставна и Издржливи】Едноставен и модерен дизајн - ќе биде центарот на вниманието во вашиот ходникот, entryway или балкон. 【Висок квалитет】Корисни и убав квалитет од сопствено фабрика mufacturer. 【Заштита на животната средина Материјал】чевлите решетката е направен од природни бамбус, без какви било вештачки адитиви.Природни и мазна завршница, заоблени агли, Стабилна, без завртки фиксни и подобро имајќи перформанси 【Спаси соба】На чевли решетката е 3 слоја, и 2 големини, ве молиме одберете колку што е потребно.Добро за заштеда на простор и да се направи повеќе соби, можете да ставите било каде во вашиот дом, совршен за кујна, дневна соба, бања, балкон и сл 【Фирма X-облик Дизајн】решетката е X-облик дизајн.со Силна издржливост . 【Едноставна и Издржливи】Едноставен и модерен дизајн - ќе биде центарот на вниманието во вашиот ходникот, entryway или балкон. 【Висок квалитет】Корисни и убав квалитет од сопствено фабрика mufacturer Материјал : Природни Бамбус Боја : Природна боја Производ Големина : 40*25*40cm Производ Тежина : 0.92 КГ.

За производот

Купувачите избираат и