• Свеж
BBGGJ Виткање Џеб Зголемувачот, Зголемување, Твин-Леќа Дизајн

BBGGJ Виткање Џеб Зголемувачот, Зголемување, Твин-Леќа Дизајн

DEN 1482.00

Од стока
Достапно.

★Лесен за употреба - Големи, покрена прекинувачот е лесно за постарите луѓе со артритични прсти, и на дршката е силна и отпорни на абење. ★МАЛИ, ЛЕСНИ И СВИТЛИВА : Количка за дизајн,одличен за да имате во вашиот џеб цело време. ★ШИРОКА УПОТРЕБА : Погоден за накит идентификација, геолошки анкетирање, отворено работа, деца играчка, печат и на сајтот на проверка. ★ТВИН-ЛЕЌА ДИЗАЈН : 10 X 18mm леќа и 20 X 12mm леќа состанок различни употреба барање. ★ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Квалитет на цинк легура школка, висока дефиниција оптичка леќа, исклучителна надворешниот кутија заштита.HD стакло, висока осветленост, убава пакување, ретро стил, кој се одвојува дизајн, лесно да се носат, алуминиум рачка, metalspecification : Производ материјал : metal Product зголемување : 30x-60x Product тежина : 39g Color : White Product големина : 34mm*40mm-Леќа дијаметар : 15mm.

За производот

Купувачите избираат и