• Свеж
GG Гранд Општи 99511 Тешки Камиони Воздух Седиште Удар Пиштол Комплет со 8 Нозе Серпентина за Брзо Чистење на Камион Кабината

GG Гранд Општи 99511 Тешки Камиони Воздух Седиште Удар Пиштол Комплет со 8 Нозе Серпентина за Брзо Чистење на

DEN 635.28

Од стока
Достапно.

На тешки воздух седиште удар Пиштол за полнење за камиони, комунални возила, автобуси и повеќе.Наменета за возила со воздушни возење седиште систем, најлон Црево се протега до 8 метри.Воздухот седиште удар Пиштол комплет се користи за да се исчисти од Кабината на Sleeper.На удар Пиштол комплет вклучува 2 заменлив млазницата совети.Дизајниран за брзо чистење на камион кабината, Snap-in Т фитинг (99509) и удар пиштол со екстра млазницата.Го прилагодите вашиот возило со Големиот Општи тешки-должност камион воздух седиште удар Пиштол за полнење.Големиот Општ е водечки производител и дистрибутер на високо квалитетни додатоци со широк избор на хром и од не ' рѓосувачки челик производи.Воздухот седиште удар Пиштол кит е дизајниран за камиони со една воздухот возење и седиште на системот.На најлон црево се протега до 8 долги нозе, да се даде тоа што посебно се чисти од кабината на sleeper.На удар Пиштол комплет вклучува две меѓусебно млазницата совети.Овој воздух седиште удар Пиштол кит е најчесто се користат за камиони, автобуси и комунални возила.Големиот Принцип на воздухот седиште удар Пиштол комплет е премиум квалитет избор.

За производот

Купувачите избираат и