• Свеж
X-DREE 250ml HDPE Пластични Широк Устата Круг Лабораториски Експеримент Шише Бело 5pcs(Botella redonda del experimento del laboratorio де ла бока ancha plástica del HDPE 250ml БЛАН-О 5pcs

X-DREE 250ml HDPE Пластични Широк Устата Круг Лабораториски Експеримент Шише Бело 5pcs(Botella redonda del experimento

DEN 1224.00

Од стока
Достапно.

Земја на Производство : КИНА; Материјал : HDPE Plastic.Net Тежина : 223g; Пакет Содржина : 5pcs x Пластични Шишиња.Главната Боја : Бела; Капацитет 250ml.Устата Внатрешен Дијаметар : 80mm/3.1"; Вкупната Големина (Прибл.) : 83 x 74mm/4.06" x 5.6" (Тело Кол.*H)(Diámetro interno де ла бока : 80 мм / 3.1' '; Tamaño вкупно (aprox.) : 83 x 74 mm / 4.06' 'x 5.6' '(diámetro. * H).Капа Кол. : 91mm/3.58"(Diámetro де ла tapa : 91 mm / 3.58' '. 250ml HDPE Пластични Широк Устата Круг Лабораториски Експеримент Шише Бело 5pcs It се користи во многу области, како што се лабораториски експеримент и за домашна употреба.Завртка запечатување капак штити frome истекување.Опис на Spanish Botella redonda del experimento del laboratorio де ла бока ancha plástica del HDPE 250ml БЛАН-О 5pcs País де Fabricación : КИНА; Материјал : Plástico HDPEPeso neto : 223g; Contenido del paquete : 5 piezas x botella де plástico Color директорот : БЛАН-O; Capacidad : 250ml Diámetro interno де ла бока : 80 мм / 3.1' '; Tamaño вкупно (aprox.) : 83 x 74 mm / 4.06' 'x 5.6' '(diámetro. * H) Diámetro де ла tapa : 91 mm / 3.58' '.

За производот

Купувачите избираат и