• Свеж
Waremew 8 Компјутери Креативни Стигнале Молив Гуми со Четка, Обоени Push-pull Гума Гумичка за Студентите Деца Училиште Канцеларија Моливи Сликарство, Цртање Подарок Матер?

Waremew 8 Компјутери Креативни Стигнале Молив Гуми со Четка, Обоени Push-pull Гума Гумичка за Студентите Деца

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

Лесен за користење : Стигнале гума гумичка со push-pull дизајн го прави полесно да се складира, и тоа е исто така дизајниран со гума и четка, корисно и забавно.Креативни и атрактивни : Нашата молив гума гуми се во различни бои, светли и око-фаќање, што ги прави прекрасни подароци, партија услуги, награди за добра работа или игра.Тоа е привлечно за деца и ученици.Квалитетот на материјалот и практичност : Гумичка е ПВЦ-бесплатно, phthalate и латекс-слободни .Тој е направен од гума, кој е безбеден и не-токсични.Четка е издржлив и корисни, и пластична обвивка на тоа може да се заштити гумичка и четка добро; Тоа е убаво за деца и ученици да ги користат во домашните задачи, земајќи тестови, итн.Широка примена : стигнале молив гуми се лесно да помогнам и да се повлече, и секој од нив има четка за да се отстрани нечистотијата по триење од нешто напишано.Удобно да се одржи, совршен за домот, училиштето и користење.Чувајте ги вашите хартија уредната : push-тип гумичка со гума гумичка и четка ви овозможува лесно да ги исклучите молив знаци и чистење на делови од гуми, па можете да пишувате и да подготви она што го сакате без да се грижите за месинг вашиот труд.Карактеристики : Материјал : гума и пластични Нето тежина : потполно прибл. 5.46 унци/ 155 g Големина : прибл. 3.3 x 0,8 инчи Боја : Multicolor Пакетот вклучува : 8 x Молив гуми со четка Забелешки : 1. Ве молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење. 2. Поради разликата помеѓу следи ја прикажува вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата.

За производот

Купувачите избираат и