• Свеж
Dogxiong 9In1 Torx T4 T5 T6 T8 PH000 PH00 Размавта 2.0 Филипс Слот Тип 0.8 mm 1.2 mm Pentalobe 5 Точка Ѕвезда Поправка Шрафцигер Алатка за полнење за MacBook Pro Ретината Воздух iPad и iPhone, iPod Лаптоп HTC, Sam

Dogxiong 9In1 Torx T4 T5 T6 T8 PH000 PH00 Размавта 2.0 Филипс Слот Тип 0.8 mm 1.2 mm Pentalobe 5 Точка Ѕвезда

DEN 158.16

Од стока
Достапно.

Специјален Дизајн 9 во 1 Шрафцигер за полнење ,со Висок Квалитет на Алуминиум Легура се Справи,Квалитет S2 Шрафцигер малку.Производ Состојба : НОВА,Изградена во магнет во крајот на рачка,поставете битови во,тоа може да се одржи.Се користи За : Mac Book Air A1369 A1370 A1465 A1466 ,Macbook Pro Ретината A1425 A1502 A1398 Пониски Дното Случај,i Phone 4 и 4 S 5 5 C 5 S 6 6 Плус, И HTC Samsung, Huawei Телефони .Лаптоп КОМПЈУТЕР Завртки.Боја : Сина.Спецификации : Димензии : 130mm(L)x19mm(W)x19mm X19mm(H) Шрафцигер Малку детали : Torx T4 Бит-за полнење за Motorola Серија Модели и други Torx T5 Бит-за внатрешна завртки на батеријата,логика одбор,SSD на Mac Book Air 2010-2012 Година,Ретината Mac Book Pro,HTC,Blackberry,Motorola,Nokia и други паметен телефон Torx T6 Бит-за некои внатрешни завртки за Macbook,Macbook Pro,HTC,Motorola,Nokia,Samsung и други паметен телефон Torx T8(H) Малку - За дисплеј LCD зглоб завртки во бела поликарбонат (бела пластика) Macbook 13" unibody 2009-2010 модели - За Macbook Pro 13" 2010-2011 дисплеј LCD зглоб завртки, За Некои внатрешни завртки за 2010-2011 Mac Mini PH000 Бит-за мали внатрешни & надворешниот случај завртки на лап-топ компјутери,паметни телефони & сите модели на i Phone & случај завртки вклучуваат iphone 5 G,iphone 4 G/4 S,iphone 2 G и 3 GS PH00 Бит-за случај завртки и некои внатрешни завртки за Macbook,Mac Book Pro & лаптоп Pentalobe(0.8 MM) Малку-на долниот капак или случај завртки на iphone 5 G/5 S/5В,iphone 4/iphone 4 S Pentalobe(1.2 MM) Бит-за долниот капак/случај завртки на Mac Book Air 2010-2012 година и Ретината Mac Book Pro 2012 Flated(Дупчиња) Бит-за intenal на iphone 2 G,3 G/3 GS,iphone 4/4s,iphone 5 G/5 S/5 C Што е во Пакет 1 x Прецизност Шрафцигер се Справи со 9 x Шрафцигер Битови.

За производот

Купувачите избираат и