• Свеж
Elvira Половина Литри/64oz Мотивациони Време Маркер Шише за Вода со Слама & Заштитна Силиконска се Подигне, BPA Free Против Пролизгување Leakproof за Фитнес, Теретана и Отворен С

Elvira Половина Литри/64oz Мотивациони Време Маркер Шише за Вода со Слама & Заштитна Силиконска се Подигне,

DEN 527.76

Од стока
Достапно.

【Мотивациони Цитат т се трошат вашето време повторно пополнување вашиот шише за вода.Широк-устата отворање го прави лесно за вас да се исчисти, додадете додатоци, или мраз.Нашите пластика е BPA free, така секогаш ќе биде пиење чиста вода.Со Elvira вода jug нема ништо помеѓу тебе и дробење за галон на вода дневно!Проверете сите карактеристики подолу!.Одлично за on-the-go патот патувања, tailgating, плажа ден, и кампување.Може да биде исполнет со било ладни пијалаци.Заштитна Силиконска Подигнете Ги Зачувате Вашите Шише За Вода.Удобен носат справи.Притисни копче со механизам за заклучување.Pop-up слама за лесно за пиење.Цврста градба.Материјал : BPA-free tritan.Грижа инструкции : топ-полица машина за миење садови-безбедно, рака мие.Капацитет : Половина Литри/64oz.НЕМА ПОВЕЌЕ ЗАМЕНА НА ВАШИОТ JUG НА СЕКОИ НЕКОЛКУ НЕДЕЛИ, ПОВЕЌЕ НЕМА ПОВТОРНО ДА СЕ ИСПОЛНУВА, НЕ ПОВЕЌЕ ПРОТЕКУВАЊЕ, НЕМА ПОВЕЌЕ ОПРАВДУВАЊА!САМО ПОВЕЌЕ ВОДА!.

За производот

Купувачите избираат и