• Свеж
CDEFG 2 ПАРЧИЊА Пластични Екран Заштитник за 2022 Карневал KA4 Задното Седиште Инфозабавниот Екран на Допир Foils Навигација на Екранот PET Пластика Јасно Заштитна Фолија HD ?

CDEFG 2 ПАРЧИЊА Пластични Екран Заштитник за 2022 Карневал KA4 Задното Седиште Инфозабавниот Екран на Допир

DEN 431.76

Од стока
Достапно.

Прецизно Одговара : заштитник е обичај прави за 2022 Карневал KA4 Задното Седиште инфозабавниот екран.Тоа е PET ПЛАСТИКА, НЕ КАЛЕНО СТАКЛО, висока чистота, ги заштитите екранот.Стакло-како и Јасност : 0.125 mm дебелина обезбедува сјајни чувство за вашиот екран, Анти-Отсјај, Лесен за Чистење.Висока Заштита : Направен од врвен пластика, материјал кој може да се задржи на екран од секојдневно носење, чување на екранот сосема нов.Лесен за Инсталација : Усогласи со заштитник на екранот, а потоа го инсталирате со доаѓањето додатоци што го прави лесен за инсталација.Пакетот вклучува : 2 x Пластични Заштитни Филмови + 2 x Инсталација помошни алатки + 1 x Стискаш Картичка.CDEFG Пластични Екран Заштитник Foils за 2022 Карневал KA4 Задното Седиште инфозабавниот Екранот Foils PET Пластика Јасно Заштитна Фолија (2 ПАРЧИЊА) Напомена : ве Молиме проверете ја вашата големина на екран е компатибилен со нашиот производ пред ставањето ред Компатибилен со : 2022 Карневал KA4 Задното Седиште инфозабавниот Екран Материјал : ПЕТ ПЛАСТИКА Пакетот вклучува : 2 x Пластични Екран Заштитници, Прашина Отстранување Налепници, Влажни Избрише, Сува Избрише, Микро Влакна Текстил, Стискаш Картичка Карактеристики : ✔ заштитник беше ласерско сечење, тој користи напредни материјали да одговара на вашиот екран совршено ✔ 0.125 mm Ултра-тенок им помогне на вашиот екран полесно се чувствувам сјајни, и да се спречи вашиот екран од прашина, носат и нула ✔ Лесно да се чисти, кога станува збор за валкани екран со spills како кафе или пијалоци полни со него, тогаш може да се избрише лесно со нашите помошни алатки, ви помага да се чисти вашиот екран полесно✔ На oleophobic слој може да помогне да се намали отпечатоци и масло.

За производот

Купувачите избираат и