• Свеж
BBGGJ Делукс Главата Носат Запалени Зголемувачот Различни Објективи

BBGGJ Делукс Главата Носат Запалени Зголемувачот Различни Објективи

DEN 1552.56

Од стока
Достапно.

★Лесен за употреба - Големи, покрена прекинувачот е лесно за постарите луѓе со артритични прсти, и на дршката е силна и отпорни на абење. ★Главата монтирани лупа светлина handsfree зголемувачот очила има 8 меѓусебно леќи ,леќи клип директно кон објективот, лежиштето, како слот е на hing, на растојание од објективот може да се прилагоди. ★На headstrap е овозможен за да се избегне паѓање и да се намали притисокот на мостот на носот за подолго користење на времето, на тој начин намалувајќи замор. ★[Лесни / Удобно да се носат] Стилски, удобен и лесен ергономски рамката со мека соочи се погодни за сите глава големини.Се вклопува во текот на вашиот читање очила. ★ Главата факелот На главата magnifiers, исто така, има светилка , која е управувана со батерии.Име : Рацете Слободни Headband Magnifier Magnification : 1x 1.5 x 2x 2.5 х 3.5 x 5x 8x 20x Product големина : 125*40mm Body материјал : plastic Lens материјал : Оптички lenses Uses : Идеален за читање и гледање книги, весници, списанија, фотографии, мапи, електроника, минијатури, накит, лекови, хоби, модели и многу фини детали во различни занаети.

За производот

Купувачите избираат и