• Свеж
Афро Љубов Шампон & клима уред 16oz + Оставете-во Пијалак 10ozSet

Афро Љубов Шампон & клима уред 16oz + Оставете-во Пијалак 10ozSet

DEN 450.96

Од стока
Достапно.

Афро Љубов Шампон 16oz.Афро Љубов клима уред 16oz.Афро Љубов Оставете-во Пијалак 10oz.СУЛФАТ СЛОБОДНИ ШАМПОН Се си е љубов себе и од корен да го завршува.Тоа е зошто тоа е Афро Љубов беше креиран : значи ќе може да го љуби вашата коса како што те сакам себе си.Нане : го Поттикнува и го смирува скалпот.Еукалиптус : Чисти масти депозити.Рузмарин : Враќање на косата е природен сјај.Слободни на Сол - Parabens - Силиконска & Минерални Масла (Нафтени).Средството за смекнување на косата Се си е љубов себе и од корен да го завршува.Тоа е зошто тоа е Афро Љубов беше креиран : значи ќе може да го љуби вашата коса како што те сакам себе си.Суровини И Мед : Омекнува & Сјае.Шеј Путер : Moisturizes & Услови косата и скалпот.Масло од авокадо : Лечи насоки потреба од поправка.Маслиново Масло : Омегас промовира здрав раст.Слободни на Сол - Parabens - Силиконска & Минерални Масла (Нафтени).ОСТАВАМ ВО SMOOTHIECoconut Масло : Интензивна влага, контроли frizz.Шеј Путер : Условите кадрици.Рицинус : Омегас промовира здрава frowth.Слободни на Сол - Parabens - Силиконска & Минерални Масла(Нафтени)ПРЕДУПРЕДУВА : За надворешна употреба само.Да се чува вон дофат на деца, Избегнувајте контакт со очите.Во случај на контакт , темелно исплакнете со вода.ако проголтан conatct на лекар или одете во вашиот најблизок собата за итни случаи.

За производот

Купувачите избираат и