• Свеж
Бебе Момче Мојот Прв Божиќ Облека, Бебе Господин Bodysuit Бивол Plaid Панталони Божиќ Облека 3 Еез

Бебе Момче Мојот Прв Божиќ Облека, Бебе Господин Bodysuit Бивол Plaid Панталони Божиќ Облека 3 Еез

DEN 526.32

Од стока
Достапно.

Памук Смеса.Машина За Миење.МЕКА : изработена од мазна памук смеса.Дише и пот-абсорбента да се задржи малку оние удобно внатре и надвор во текот на зимата.Симпатична Божиќ облека за Новороденче за доенчиња.ГОЛЕМИНА на : 1 Божиќ облека за NB, 3 Месеци, 6 Месеци, 9 Месеци, 12 Месеци.Ве молиме проверете ја големината детали за опис пред купување на бебе момче на Божиќ облека за вашите бебиња.МОДЕН : долг ракав Гроздобер кошула стил Мојата 1 Божиќ печатени romper со лак вратоврска + панталони.Класичен бебе облека 3 компјутери.Лесно текстура ткаенина за бебето.Добар избор за игра носат и дома носат.ПРИЛИКИ : Погоден за бебиња облека подароци, Божиќ бебе туш облека, подарок за бебето туш, бебе 1 Божиќ облека, Семејство Божиќ фотографија.Удобно за секој прилики.ВКЛУЧЕНИ : Долг ракав блузи + панталони + шапка.Машина за миење пак внатре кон надвор со ладна вода како обични алишта.Големина (0-3 Months) : 9-12.5 кг; 21.5-24 во.Големина (3-6 Months) : 12.5-17 кг; 24-27 во.Големина (6-12 Months) : 17-25 кг; 27-30 во.Големина (12-18 Months) : 25-28 кг; 30-32 во.

За производот

Купувачите избираат и