• Свеж
9 Пакети Бендови Компатибилен Со Fitbit Смисла / Fitbit Обратно 3 За Жените и Мажите, NAHAI Меки Силиконски Спорт Рака Класичен Еластична Замена Wristbands Додатоци за Fitbit Смисла/?

9 Пакети Бендови Компатибилен Со Fitbit Смисла / Fitbit Обратно 3 За Жените и Мажите, NAHAI Меки Силиконски

DEN 335.76

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Замена wristband може да се прилагоди според вашиот зглоб големина.Лесно да се соберат и менување на големината.Мала големина одговара за ( 5.9"-7.6") зглоб.Голема големина одговара за ( 6.7"-8.6" )зглоб.Дизајниран За Fibit Смисла Smartwatches и здрав начин на живот.Чувајте ги вашите види активни.Совршен дизајн : Едноставен и јасен инсталација и отстранување.Бидете сигурни дека вашиот паметен часовник е стабилна и безбедна.Кожата-friendly и здрав материјал се направени од мека дише силикони и флексибилни, еластомер, тивко и asthetically согласува да ергономија, лесно да се исуши кога се навлажни, совршен за спорт, работи и облека во секојдневниот живот.Ако било кој квалитет на проблем, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС без двоумење и ќе реши за вас во рок од 24 часа. 2)Премија гума супер меки силиконски wristband е лесен, пот отпорни на сампдорија; отпорни на вода, анти-алергиски и удобен за носење. 3) Види Бендот се издржлив и силен, но, сепак, изненадувачки мека.Овие бендови се лесно да се инсталира и да ги отстраните. 5)Бесплатно во замена или целосна наплата без да се вратите на објектот.Ако имате било каков проблем, pls пратете e-mail на нас.

За производот

Купувачите избираат и