• Свеж
WEIMEI ФЕНГ Нов Лаптоп ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење одговара за Dell Inspiron 15-3567 15-3562 15 3567 3562 03RRG4

WEIMEI ФЕНГ Нов Лаптоп ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење одговара за Dell Inspiron 15-3567 15-3562 15 3567 3562

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

ПРОЦЕСОРОТ Ладење Вентилатор За Dell Inspiron 15-3567 15-3562 15 3567 3562. Тип : Нова Замена На Вентилаторот За Ладење.Пакет : 1 PCS CPU Вентилатор.P/N : 03 RRG4. Бидејќи постојат повеќе производители на фан, таму ќе бидат различни фан плочките со имиња.

За производот

Купувачите избираат и