• Свеж
Моторни Брзина Контролер PWM DC 5V 12V 24V 150W Прилагодливи Брзина Регулатор со Stepless Променлива Ротари Switch PWM Сигнал Генератор Возачот Модул 1PCS (500W)

Моторни Брзина Контролер PWM DC 5V 12V 24V 150W Прилагодливи Брзина Регулатор со Stepless Променлива Ротари

DEN 309.12

Од стока
Достапно.

Кратко притиснете potentiometer да го вклучите излез ❤️Забелешка : модул е PMW возач, кој го контролира контрола. ❤️Опис : ЗК-MG на Високо-моќ PWM DC мотор гувернерот.Rotate potentiometer спротивно од стрелките на часовникот : Намалување на поставување вредност.Долго притиснете potentiometer влезе во параметар поставите режимот 4>.Работен напон : DC5 V~30 V, текст со анти-обратна врска заштита.На прилагодливи електронските контролорот може автоматски да ги зачувувате на поставените параметри, за да се спречи загуба на податоци по електричната енергија.Кратко притиснете potentiometer да одберете set параметри 5>.

За производот

Купувачите избираат и