• Свеж
Armour Производи 20-0113 Бришење n ft. Etch Стакло Гравирање Stencils 5. x 8 во. 1-Pkg-Пеперутки 2

Armour Производи 20-0113 Бришење n ft. Etch Стакло Гравирање Stencils 5. x 8 во. 1-Pkg-Пеперутки 2

DEN 316.08

Од стока
Достапно.

20 R-0113. ARMOUR ПРОИЗВОДИ-Бришење 'n Etch Стакло Гравирање Матрицата.Овие мали и детални бришење-на stencils беа наменети за мали стаклени игла проекти како што се stemware, табела огледала, вратата, сонцето catchers, шишиња и тегли.Кога ќе се комбинираат овие пре-сече, се Фаќа N Etch stencils со Армур Etch Стакло Гравирање Крем (не се вклучени) ќе се создаде најлесен, забавно-пополнети начин да се создаде убава гравирани дизајни трајно да го красат и го персонализирате вашето домаќинство стакло, прозорци и ретровизори.Секој се Фаќа за N Etch матрицата на состојба е дизајн за една употреба.Овој пакет содржи еден 5x8in лист, што може да се види инструкции и дрво апликатори стап.Достапни во широк спектар на дизајни.Произведено во САД.

За производот

Купувачите избираат и