• Свеж
Hubbell MCMS23F7 Микро-Брз Контрола Областа Attachable Конектор Завртка Терминал Стил Директно Женски Приклучок со Метални Цевки Орев, 3 Пол, 18 AWG Жица, 0.16- 0.24 Кабел Опсег

Hubbell MCMS23F7 Микро-Брз Контрола Областа Attachable Конектор Завртка Терминал Стил Директно Женски Приклучок

DEN 158.40

Од стока
Достапно.

Елоксирани алуминиумски цевки орев.Се елиминира скитници насоки прецизност жица funnels.Големо влијание дизајн тело.Штити од сите отпуштања вирус олеснување.Користење на високи перформанси златото во текот паладиум никел позлата супериорен контакт дизајн.Hubbell Микро-Брз контрола областа attachable конектор завртка терминал стил директно женски приклучокот.Елоксирани алуминиумски цевки орев.Се елиминира скитници насоки прецизност жица funnels.Големо влијание дизајн тело.Штити од сите отпуштања вирус олеснување.Користење на високи перформанси златото во текот паладиум никел позлата супериорен контакт дизајн. #18 AWG жица и 0.16"- 0.24" кабел опсег. 250 V напон оценка и 4А-amperage.Никел позлатен месинг спојка орев.PBT конектор школка и најлон конектор insert (внеси).Месинг, злато плоча над паладиум никел контакти.IP67 отпорност на влага. -40 до 90 степен C температурата на работа.

За производот

Купувачите избираат и