• Свеж
Melissa & Даг Примарен Алкохол Монистра (Развојни Играчки, Најдобро за 3, 4, и 5 годишна Возраст) & Магацинот и Вид Одбор (Дрвени Образовни Играчка со 15 Цврсти Дрвени Парчињ

Melissa & Даг Примарен Алкохол Монистра (Развојни Играчки, Најдобро за 3, 4, и 5 годишна Возраст) & Магацинот

DEN 1598.40

Од стока
Достапно.

СВЕТЛО ОБОЕНИ ДРВЕНИ МОНИСТРА : На Melissa & Даг Примарен Алкохол Монистра во собата е составен од 30 светло обоени дрвени монистра во различни форми, 2 шарени врвки, и постојано дрвена за чување.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Нашата дрвени мушка игра сет вклучува монистра во пет различни форми, кои се лесни за малку раце да се сфати.На laces се тенки доволно за да се овозможи на монистра, за да ги собере беспрекорно.ПОМАГА да се РАЗВИЈАТ СИЛНИ ВЕШТИНИ : Ова Melissa & Даг деца beading поставите им помага на децата да развиваат силна фини моторни, когнитивни и визуелна перцепција вештини, додека промовирање рака-око координација.ПОДАРОК ЗА ВОЗРАСТ од 3 ДО 5 ГОДИНИ : Овие зрнца поставете го прави исклучителен дар за деца од 3 до 5 години.Додадете Melissa & Даг Чипка & Трага активност поставено на коло од рацете на игра искуство и им даде на децата друга опција за ангажирање на екранот-бесплатно да се забавуваат.Натпреварот со боја и форма. 16 дрвени парчиња.Одлично за рака/око координација.Го прави голем дар за години и децата на предучилишна возраст, возрасти 2 и нагоре, рацете-на, на екранот-бесплатни.

За производот

Купувачите избираат и