• Свеж
Dreameery Растенијата Наводнување Може Долго Spout, 1 Литар Мали Вода Може, Градина Наводнување Може Внатрешна/Надворешна Куќа за Растенијата, Цвеќињата, Succulents, Бонсаи, со

Dreameery Растенијата Наводнување Може Долго Spout, 1 Литар Мали Вода Може, Градина Наводнување Може Внатрешна/Надворешна

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

【ВРВЕН КВАЛИТЕТ ТРАНСПАРЕНТЕН МАТЕРИЈАЛ】 Оваа полевање може да се направени од издржлив пластични материјали, еко-пријателски, тешко и влијание-отпорни.Со транспарентни тело и капацитет скала на страна, нивото на водата е јасно видлива.И можете лесно да го контролирате колку вода ви се случува да им даде на вашиот растенија.Со 1 литар pefect капацитет, тоа е доволно за вода неколку затворен растенија без refilling. 【ЕРГОНОМСКИ се СПРАВИ & ДОЛГО НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК SPOUT】 Со ергономски се справи со дизајн, фабриката за полевање може да се comfortale да зафат и задржете без никаков напор.Долго не ' рѓосувачки челик spout им помага на контрола на проток на вода и лесно вода виси или ѕид-монтирани растенија без јавните и отпад. 【ДЕКОРАТИВНИ & МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ】 Овој мал наводнување може да цилиндар со дизајн и транспарентен боја е совршена декорација за вашиот двор и соба.На наводнување може да е важен додаток во градината алатка, одлична за наводнување бонсаи, succulents, затворен растенија, биро растенија, виси растенија, potted цвеќиња, отворено градинарски растенија и сите други апликации. 【ПРЕМИУМ РАСТЕНИЈАТА ГОСПОДИН СПРЕЈ ШИШЕ】 На господин спреј шише е направен од премиум пластични материјали, BPA-free, издржлив, лесен, безбеден и еко-пријателски.Капацитетот е 1 L/32oz.Со прилагодливи млазницата, постојат две спреј режими, магла и пареа на владата со извртување на млазницата.Транспарентна спреј шише е декоративни и мулти-функционална, совршен за сите спреј и продавница потреби.Тоа може да се користи за прскање на растенијата, складирање на алкохол, чистење windows/табели за коса, навлажнувачки, пет обука и така натаму. 【НАЈДОБРА УСЛУГА & 100% ЗАДОВОЛУВАЊЕ на КУПУВАЊЕ ГАРАНЦИЈА】 Ние секогаш сме ангажирани да се обезбеди најдобрите производи и услуги за нашите клиенти.Ако сте во потрага за корисна за полевање може да и преносни спреј шише, што не може да го пропушти овој производ.Ние гарантираме за замена или рефундирање ако постои за секое прашање со купувањето.Ние гарантираме 100% задоволување на купувачите.Цел сега!.Боја : Зелена.

За производот

Купувачите избираат и