• Свеж
РЕШЕТКА Рамнотежа Шампон и Балсам Поставите Пакет со Нето-Маска за Коса

РЕШЕТКА Рамнотежа Шампон и Балсам Поставите Пакет со Нето-Маска за Коса

DEN 2275.20

Од стока
Достапно.

Отстранување на масло помага да се засили косата и ја намалува појавата на нафта низ косата.Оваа формула не ќе тежат коса надолу или add to веќе прекумерна природни масла.Користете го овој производ да им помогне на ублажување и одржување на крупни, кадрава или извиткани коса видови.Природни нано-замена на протеини и нано-регенерира состојки поправка на оштетена коса насоки, подобрување на еластичноста, зацврстување и враќање на вашиот природно кадрава изглед.Прекумерно производство на нафта може да го уништи стил и направи косата изгледа куцам и мрсна.Прекумерна масло во косата може да се направи косата се појави мрсна и тежат надолу стилови.Оваа боја безбедно формула дава груба или хемиски оштетена коса многу потребни хидратација да се врати на мекост.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Рамнотежа Шампон, Рамнотежа клима уред и Нето-Маска за Коса.За сите други типови коса, таа обезбедува контролирана, свиленкаста, сјајни резултати.Оваа длабока климатизација маска дефинира и посебна кадрици оставајќи секој дел метежот слободни.Се користи за било кој тип на коса или должина.Ова длабоко хидратантен климатизација формула ја прави вашата кадрици здрава, сјајна, еластична и што е најважно, да се управува.Чувајте ја вашата коса повеќе целосна и живописни со овој бестежин шампон формулација.Решетка Професионални Рамнотежа средството за смекнување на косата е лесен длабока хидратација клима уред кој помага да се врати и поправка, косата додека отстранување и контрола вишокот на масло.Овој шампон може да се користи на било губење на видот, должината и косата текстура која треба да имаат масло отстранети.ХИДРАТИ СУВА ОШТЕТЕНА КОСА : Јадев и хидрат косата со оваа длабока навлажнувачки шампон.МАСЛО НАМАЛУВАЊЕ на клима уред : Ова масло балансирање формула помага да се елиминира вишокот на масло од косата и скалпот и хидрира сува завршува.Одлично на сите типови коса и текстури за секојдневна употреба.На Решетка Професионални Нето-Маска за Коса нуди совршен баланс на влага, длабоко климатизација агенти и навивам одржување состојки, што го прави ова маска за коса мора да се користат производот за природни кадрици и permed коса.Блок влажност и печат на косата cuticle, продолжување на губење на здравјето и намалување на кршење.Се спречи губење од апсорбирање на нафта во коренот и уништува вашиот стил.Ова длабоко-кондиционирање на косата маска може да се користи на сите коса должини и видови.

За производот

Купувачите избираат и