• Свеж
Прв Роденден Девојка Облека - На Глувчето Туту Сет

Прв Роденден Девојка Облека - На Глувчето Туту Сет

DEN 840.00

Од стока
Достапно.

100% Памук.НОВИОТ ДИЗАЈН НА ПРОДАЖБА! - Проверете ги нашите нашиот најнов роденден дизајн.Оваа симпатична туту собата е совршен за вашата малку еден.Таа ќе се чувствувате како вистинска принцеза во оваа слика совршен сет.ГОЛЕМИНА - Купи со доверба!Ние ги користиме најдобрите квалитет bodysuits, златен стандард за големината.Достапни во 9 M, 12 M, 18 МИЛИОНИ, 24 M и во кратки и долги ракави.Видете галерија за детални висина и тежина упатства.МАТЕРИЈАЛИ/ЗАШТИТА - 100% памук.Измијте со слични бои, ниски/med топлина.Сува ниска/med топлина.ОНА што се ВКЛУЧЕНИ - Овој сет содржи 4 парчиња - буци Мини ѓердан, црвена и златна точка туту,Мини headband, роденден bodysuit.РАЗГОВАРАЈТЕ со НАС - Ние сме наоѓа во Јужна Флорида, и да одговори на прашања во рок од 24 часа.Ние, исто така може да се приспособат на речиси секое барање.Доби прашања во врска со големината, испорака датуми, прилагодување?Треба да се вратат или размена?Дозволете ни, а ние ќе помогне да се направи овој прв чекор како магичен како што замислував.Каде ќе добиете овие симпатична облека од???Нашите клиенти се користи за одговарање на ова прашање во текот на целиот ден долго!Нашите тимови се или дизајниран од страна на нас или внимателно curated, а понекогаш и малку од двете!Овој прв роденден облека се собраа во нашата Јужна Флорида локација.Достапна во долги и кратки ракави од 09 M -24 М. Onesies се вистински да го големина.

За производот

Купувачите избираат и