• Свеж
Home на Smart Слајд и Печат Еден Четвртиот Храна Складирање Кеси

Home на Smart Слајд и Печат Еден Четвртиот Храна Складирање Кеси

DEN 94.80

Од стока
Достапно.

1 Четвртиот Храна и Складирање Bags.Zip Печат. 20.3 cm x 17.8 cm. 15 Кеси во пакет.Одлично за храна и апарати за складирање.Безбедна печат се заклучува во свежината.Идеална за пакување сендвичи, пици парчиња, subs, колачи, овошје, морков, чипс и повеќе.Голема за да го зграби и да одат snacking.Home на Smart Слајд и Печат Еден Четвртиот Храна Складирање и Кеси. 1 Четвртиот Храна и Складирање Bags.Zip Печат. 20.3 cm x 17.8 cm. 15 Кеси во пакет.Одлично за храна и апарати за складирање.Безбедна печат се заклучува во свежината.Идеална за пакување сендвичи, пици парчиња, subs, колачи, овошје, морков, чипс и повеќе.Голема за да го зграби и да одат snacking.DDD-61374.

За производот

Купувачите избираат и