• Свеж
Brindle Перат Кутре Обука Влошки - 2-Pack - Обновливи Кутре Влошки - Водоотпорен Не се Лизга Милениче Подлога - Пишам Влошки за Кучиња

Brindle Перат Кутре Обука Влошки - 2-Pack - Обновливи Кутре Влошки - Водоотпорен Не се Лизга Милениче Подлога

DEN 430.32

Од стока
Достапно.

Полиестер подлога е исполнет со абсорбента чувствува подлога и поткрепени со течење доказ дното, па тоа ја апсорбира пишам без да им се овозможи тоа течење преку вашиот подот.Обновливи влошки доаѓаат во пакет од два, па еден секогаш може да биде во употреба, додека другиот е машина изми и собори сушат на ниска топлина.На неутрален сива боја и се лизга отпорни на дното се направи оваа подлога совршен за било која површина или агол на вашиот дом.Оваа подлога е добра за вашето домашно милениче се оди до медиокритет на самото место, да се заштити вашиот мебел, за употреба како храна сад мат, како trunk лагер, или на линија на вашиот автомобил места за домашни миленичиња-friendly патување опција.Достапен во три различни големини за да се покријат било која површина треба : 18 x 24 инчи, 24 x 36 инчи, и 34 x 36 инчи.На Brindle Перат Кутре Подлога ви овозможува да крзно-добиете за мензи левата страна на вашиот кожен пријатели и да се вратам за да ужива во животот во нивно присуство.Овие абсорбента влошки имаат течење доказ дното, така што тие ефикасно да се впие до вашето домашно милениче пишам и ја држи во, па тоа не излегуваат во јавноста целиот кат.Кога една рампа добива soiled, само го земам по рабовите, и фрлете ја во машина за перење, а потоа го изнесам својата втора подлога па ти си секогаш покриени.Заштита на вашиот тепих, тврдо дрво подови, и мебел.Или се креативни и користете го ова како мат за храна чинии, а столче заштитник, багажникот лагер, или куче гајба лагер.Достапни во мали, средни и големи димензии, овој обновливи и сигурен пишам подлога е совршен за сите ваши миленичиња цело време.

За производот

Купувачите избираат и