• Свеж
Томи Hilfiger Мажите Арктикот Крпа тешка категорија Перформанси Паркови

Томи Hilfiger Мажите Арктикот Крпа тешка категорија Перформанси Паркови

DEN 2399.76

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Rib поврзана бура манжетни за дополнителна топлина^Лета пред двојна затворање со патент и копчиња^Отстранлив faux крзно тапацир на хауба^Zip преку јака со дополнителни предвремени затворање опција за дополнителна топлина и функција^Потпис Томи везени знаме на градите, Томи логото парче на арм.Арктикот крпа перформанси quilted целосна должина snorkel јакна со отстранлив faux крзно тапацир на хаубата.Две пониски велт џебови, две на горниот чудни велт рака потоплите џебови, и еден внатрешни работи патент џеб за додадени складирање.Ултра лофт поли пополни изолација за дополнителна топлина.

За производот

Купувачите избираат и