• Свеж
1940 Игра Топката # 234 Френк Шанса Чикаго Младенчиња (Бејзбол Картичка) PSA PSA 4.00 Младенчиња

1940 Игра Топката 234 Френк Шанса Чикаго Младенчиња (Бејзбол Картичка) PSA PSA 4.00 Младенчиња

DEN 6120.00

Од стока
Достапно.

Оваа картичка е професионално оценети од страна на PSA.Сликата прикажана е вистински скенирање на картичка ќе биде прима.Мора да се има за секој Френк Шанса фан!.Одлично за било Чикаго Младенчиња колектор.Ние сме #1 продавачот на гроздобер карти онлајн, Деканот на факултетот за Картички има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. 1940 Игра Топката # 234 Френк Шанса Чикаго Младенчиња (Бејзбол Картичка) PSA PSA 4.00 Младенчиња.Деканот на факултетот за Картички беше основан во 2001 година од страна на Деканот Hanley, колеги картичка колектор, и стана водечки онлајн продавачот на гроздобер спортски картички и не-спортски картички.Нашите инвентар се зголеми на повеќе од еден милион гроздобер картички и ние имаме персонал на 14 вработени и 5000 квадратни.ft.канцелариски простор во Синсинати, Охајо за да ви нуди брз и лична услуга.Декан, исто така, има напишано две книги за собирање на гроздобер безбол картички.Ако вие ќе ни даде можност да се заработи вашиот бизнис, ќе ви биде мило што сте го направиле.Ние гарантираме за тоа!SN : 13 D 00 0225.

За производот

Купувачите избираат и