• Свеж
Кошер Повик на Жените Работи Здолниште Спорт Техника Ткаенина со Zip Џебови и Вграден во Шорцеви

Кошер Повик на Жените Работи Здолниште Спорт Техника Ткаенина со Zip Џебови и Вграден во Шорцеви

DEN 1408.80

Од стока
Достапно.

Polyamide,Полиестер,Spandex.Еластична затворање.Машина За Миење.Здолниште материјал : 100% полиестер.Слично на сува fit материјал.Шорцеви : 88% Polyamide/12% Spandex.UPF 50+ UV заштита.Брзо сушење!.Увезени; Машина за миење со ладна како бои.Атлетик здолниште коленото должина е одлична за тенис и голф и крстарење.Оваа скромна работи здолниште со џебови има коленото должина skort со супер лесни, hi tech, влага wicking ткаенина, за поудобно тренингот.Обезбедува УВ 50+ заштита за надворешна спортски и патување.Шорцеви се меки и широк и не покажуваат под здолниште hemline.Еластична корселе.А-линија здолниште. 2 страна цвест zippered џебови кои се доволно големи за да се одржи поголем мобилен телефон или паричникот.НЕ користете го паѓачкото шема - Нашите сопствени големина на табелата кој се наоѓа со слики на производот вклучува здолниште полите и inseam кратки должини.Нашиот најнов спортски облека прилог е идеална скромни работи здолниште.Со супер лесни hi-tech поврзана ткаенини за жени кои сакаат да бидат активни и елегантен.Во здолниште има собраа опуштено се вклопуваат, што е над колена и изградена во шорцеви над hemline.Идеален за вежбање, на шорцеви се исти мек и еластичен материјал како и другите наши skort стилови.Се одликува со лесно повлекување на стил и удобно еластична корселе.Две екстра-големи страна цвест zippered џебови може да се одржи на мобилен телефон, копчиња или паричникот па ќе може да се вежба, да бутване, патување и се носат секој ден, со доверба.Одлично на теренот за голф и тенис.Како плажа носат или крстарење облека.Ве молиме видете ја големината на табелата во сликите на цел точната големина.Здолниште полите должини и шорцеви inseam мерења се наведени.Овој материјал има 50+ UV заштита.Тоа не е пливаат соодветни ткаенина.Машина за миење ладно.

За производот

Купувачите избираат и