• Свеж
YGCASE Перат Руно Кафез Облоги за Хексагонална Мали Животни Playpen, Многу Абсорбента Течење-Доказ Пишам Влошки, Постелнина за морско свинче, Хрчак, Chinchilla во затворен про?

YGCASE Перат Руно Кафез Облоги за Хексагонална Мали Животни Playpen, Многу Абсорбента Течење-Доказ Пишам Влошки,

DEN 503.76

Од стока
Достапно.

✅Мора да Има за Мали Животни Playpen - Најмногу пет пелени на пазарот се плоштад, кој не може да се пополни хексагонална ограда добро.На YGCASE руно лагер се направени за да се измери за хексагонални комплет кој ширевте дијаметар е 47 инчи (120cm) и на страната должина е 23.6 инчи (60cm).Исто така многу погодни за повеќето игра пенкала или самостојни употреба. ✅Помалку Одржување - Како домашно милениче сопственик, потребно е значителна сума на време, пари и енергија да се исчисти и да го замени кафези со постелнина.По приложување облоги, нема потреба да се исчисти целата playpen, само се фрли на лагер со благ детергент во машина за перење и вода до 40 целзиусови степени.Препорачуваме виси да се исуши. ✅Економски & Еколошки - Овој кафез перница е перат и еднократно.Не само што е полесно да се чисти, но само ќе ве чини дел од времето и парите.Најдобро од сè, Тоа се произведуваат помалку отпад од расположливиот постелнина материјали. ✅Супер Апсорпција & Удобно - горниот влакна канализација многу течност, која се апсорбираат брзо до средината јадро.Ова 4-слој лагер може да го апсорбира до 1500ml на течност.Тоа брзо ќе се апсорбира, урина, плунка и пот, и ќе не остави непријатен мирис на подот, тросед и кревет.YGCASE влошки се обезбеди совршено удобен дом за вашите мали домашни миленичиња. ✅Не протекување & Помалку Неред - На водоотпорен мембрана гарантира дека течности не излегуваат во јавноста и да ја задржите вашиот кафезот или под чиста и сува.Сите наши игра пенкало мат го поминале течење-доказ тест, така што ќе ги задоволи вашето домашно милениче треба добро.Функционира одлично како храна и вода сад placemat, отпадоци кутија мат, whelping подлога и пост-хирургија underpad, итн.

За производот

Купувачите избираат и