• Свеж
Продавница-Vac 9542010 Две Фаза за сексуално и репродуктивно Индустриски Влажни/Сува Правосмукалка, 20-Галон

Продавница-Vac 9542010 Две Фаза за сексуално и репродуктивно Индустриски Влажни/Сува Правосмукалка, 20-Галон

DEN 938.40

Од стока
Достапно.

Вклучете неспремност технологија.Не моторни четки.ДОБИ НЕЧИСТОТИЈА?Продавница-Vac е целосна линија на производи вклучува cordless, батерија влажно и суво vacuums, автомобилската вакуум системи, воздух двигатели, прилози и повеќе.Без оглед на работното место, Продавница-Vac ви се покриени!.АМЕРИКАНЕЦ ОРИГИНАЛОТ : Магазин-Vac нуди најмногу комплетна линија на правосмукалки, кеси, филтери, прилози, колекции, и други чистење алатки достапни за дома, индустриски, и комерцијални апликации.ТЕШКО & СИГУРЕН : Магазин-Vac Корпорација е признат светски лидер во влажни/суви правосмукалки.Од 1965 година, што сме го направиле иновативна технологија, висок квалитет правосмукалки, филтри, кеси, и други додатоци.Од Производителот Продавница-Vac 20-Галон 12-AMP Две Фаза се Префрлите Неспремност Индустриски Влажни/Сува Vac нема моторни четки.Со моќна 12 AMP за сексуално и репродуктивно моторни тоа може да се справи со било кој тип на чистење хаос мокра или сува.Тоа е голем задните тркала со алатка кошница, превоз рачка, лесно се тркалаат пред casters и на врвот и од страна носат рачки за лесно мобилност.Издржливи нерѓосувачки челик резервоарот, 35-Метарски кабелот за напојување со на одборот на кабелот обвива, резервоарот се исцеди за лесно празнење и задни компресор порта. 1-1/2-Инчен Вклучени додатоци 12-Метарски здроби отпорни Lock On црево, 2 метал interlocking продолжување прачки, 14-Инчен делукс господар млазницата со килим, четка и squeegee инсерти, пукнатина алатка, тркалезна четка, 6-Инчен комунални млазницата, алатка кошница.Филтри вклучува пена ракав, висока ефикасност колекција филтер кеса, Ултра Веб-патрон на филтерот.СР мотор носи 10-Годишно моторни гаранција и е направен во САД.

За производот

Купувачите избираат и