• Свеж
Fedor Emelianenko Потпишан Црн Појас PSA/ДНК ГРБ Гордост ФК StrikeForce Прстени Sambo - Autographed UFC Разно Производи

Fedor Emelianenko Потпишан Црн Појас PSA/ДНК ГРБ Гордост ФК StrikeForce Прстени Sambo - Autographed UFC Разно

DEN 5529.36

Од стока
Достапно.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed UFC Разно Производи.Fedor Emelianenko Потпишан Црн Појас PSA/ДНК ГРБ Гордост ФК Strike Force Прстени Sambo Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Fedor Emelianenko сувенири.сувенири.

За производот

Купувачите избираат и