• Свеж
Samsung J7 2017 /J7 V / J727 Паричникот Случај Сјајна Картичка СТП Кожа Искра Кристал Пеперутка Паричник (учењето преку работа на Дип Парпл)

Samsung J7 2017 /J7 V / J727 Паричникот Случај Сјајна Картичка СТП Кожа Искра Кристал Пеперутка Паричник (учењето

DEN 215.76

Од стока
Достапно.

Прегради : Повеќе слотови за да се одржи ID, кредитни картички, Metro Card, парични средства и др.Стојат Функција : Место на хоризонтално да се користи како стојат да се види филмови и други медиумски содржини.Рака : Доаѓа со рака да ви даде повеќе флексибилност да се носат.Уникатен Стил : уникатен изглед кој привлекува внимание.Квалитет на Материјалот : Направени со висок квалитет на материјалите не само што ќе го заштити вашиот уред, но исто така и со се чувствуваат удобно во вашите раце.Целосно го штити грбот, колковите и на рабовите на предните стакло од гребнатини, нечистотија и испакнатините.Висок квалитет на тврдиот слој случај за отклучен сите НАС Превозници и Меѓународни Модели.Ултра тенок и лесен зафат ви дава пријатно чувство.Прецизно отсекување на испис овозможи пристапи за да сите контроли и копчиња.Вклучува пари џеб и картичка слотови.

За производот

Купувачите избираат и