• Свеж
COOrun Женска 3 Спортски Шорцеви Брз Сува Работи Тренингот Шорцеви Јога Лесни Панталони со Странични Џебови S-XXL

COOrun Женска 3 Спортски Шорцеви Брз Сува Работи Тренингот Шорцеви Јога Лесни Панталони со Странични Џебови

DEN 311.76

Од стока
Достапно.

Еластична,Полиестер,Spandex.еластичен појас затворање.Машина За Миење. 【ЛЕСНИ ТКАЕНИНИ】85% полиестер, 15% spandex.Дише и еластичен материјал го задржува ќе се исуши за време на вашиот интензивно вежбање да се прави да се чувствувате удобно. 【ДИЗАЈН】Две предни џебови и прилагодливи drawstring половината дизајн.Еластична корселе со надворешноста drawcord совршено одговараат на вашиот половината,да го прилагодите одговара на вашите потреби. 【ЏЕБОВИ】Тренингот шорцеви со странични џебови може да се одржи мали essentials како вашиот iphone,клучеви,со картичка, така што ќе може да се фокусира на својата активност. 【ПОВОД】Activewear/тренингот стил, одлична за трчање, јога, фитнес тренинг, велосипедизам, џогирање, патување, одмор, тенис, одбојка, чисто и тренингот време и др. 【ПЕРЕЊЕ & COL0 R】Овие спортски шорцеви машина се перат.И тие се достапни во црна,сива,сина боја, розова и зелена.Машина за миење ладно.За да не кајгана, капе сува.Не железо, не сува чиста.Совршен за јога, возење велосипед, одбојка, вежба, кондиција, кревање, работи, било кој тип на тренингот, џогирање, одење, lounging дома или секојдневниот секојдневен употреба.Удобно и стилски спортски работи шорцеви испорача модна изјава за вашата дневна секојдневен носат.

За производот

Купувачите избираат и