• Свеж
Англиски Pewter Компанија Гроздобер Години 1982 40-то Роденден или Годишнина старомодни Виски Карпи Стакло Гимнастик - Уникатен Подарок Идеја За Мажи [VIN004]

Англиски Pewter Компанија Гроздобер Години 1982 40-то Роденден или Годишнина старомодни Виски Карпи Стакло Гимнастик

DEN 840.00

Од стока
Достапно.

Рачно изработени од нашите врвни мајстори и жените во Шефилд, Англија. 11oz тешка категорија старомодни карпи стакло - Прекрасен Подарок За Некој Слави својот 40-то Роденден или Годишнина.Одликувајќи се со врвен рака фрлија pewter значка со зборовите : "ГРОЗДОБЕР 1982 година на Возраст До СОВРШЕНСТВО".Никогаш не излегува на датум...без разлика колку години тие се..ова се секогаш соодветни.Доставени во нашата луксузен крем и црна брендиран подарок кутија заврши со сомот торба.

За производот

Купувачите избираат и