• Свеж
Philips 24542-3 700W Висок Интензитет на Празнење (Hid) Светилки,

Philips 24542-3 700W Висок Интензитет на Празнење (Hid) Светилки,

DEN 868.56

Од стока
Достапно.

Philips 24542-3. Просечен живот : 1000 часа.Боја Temp : 5900 kelvin.Боја рендерирање индекс : 75. Philips 24542-3 700 вати висок интензитет на празнење (hid) светилки Philips 24542-3 просечен живот : 1000 часа боја temp : 5900 Kelvin боја рендерирање Индекс : 75.

За производот

Купувачите избираат и