• Свеж
FJYDBTWJ Magnifiers, Образовни Хоби Magnifiers,Рачни лупа,Goldfor Читање, Работа, Хоби, Заварување и Занаети

FJYDBTWJ Magnifiers, Образовни Хоби Magnifiers,Рачни лупа,Goldfor Читање, Работа, Хоби, Заварување и Занаети

DEN 1718.40

Од стока
Достапно.

Моќен Зголемување им Овозможува на Стареење Очи да Види Сложена Детали и парична Казна Отпечатоци со Неверојатна Јасност.Направени со Отпорен на Гребење, Shatterproof Јасно Оптички Одделение Објективи се Наменети за Пензионери, Студенти, Работници, Луѓе со Низок Визија Andular Дегенерација.Постои Копче на Крајот, Кои Можете Да ги Носите со Вас, Совршен за Читање и Љубовници.лупа Усвојува Оптички Очила, Која Има Добар Оптички Перформанси, Добри Зголемување Ефект и Јасни Слики.Леќа Дијаметар : 80 Mm, Зголемување : 6 X.Добредојдовте во Мојата Продавница.Мојата Продавница Има Многу Стилови на Magnifiers за Вас за да Изберете Од.Ако Ви Треба Различни Стилови на лупа), Можете Да Барате [Fjydbtwj] и Оди до Мојата Продавница да се Провери и да се Купи.На Magnifiers во Мојата Продавница Се Многу Стилови, Роман Стилови беше потоа.Тој е Дизајниран за Пензионери, Студенти, Работници, Луѓе со Низок Визија Andular Дегенерација.Ви благодариме за Вашата Поддршка! ! !Ве молиме Прочитајте Производот Descriptionfully.Пред да ја Купите, пишете Ми Ако Имате Било какви Прашања, Благодарам You Product Име : Magnifier Material : Оптичка Леќа, Алуминиум Alloy Lens Димензии : Дијаметар 80 Mm Color : Gold Magnification : 6 XApplicable Сцени : Читање за Стари лица, во Посета на Мапи, Дрога Инструкции, Поле Набљудување, Читање и Читање Весници, Накит Идентификација, Сликарство и Calligraphy Идентификација, Порцелан Идентификација, Итн.Овој Производ Само Продава Зголемувачот, и Сликата Не Содржи Други Производи.

За производот

Купувачите избираат и