• Свеж
2in1 Домашна Употреба Професионални Подмладување на Кожата на Лицето за Нега на Машина САД акции

2in1 Домашна Употреба Професионални Подмладување на Кожата на Лицето за Нега на Машина САД акции

DEN 2639.76

Од стока
Достапно.

Оваа мини машина може да се користи за да се отстранат темните кругови и кеси,олеснување на фини линии,подигнете ја око агли.ПРЕДНОСТ : уредот е мал,удобен и лесен за ракување.Посебно дизајниран течни шише со ролки сонда.Течноста која се добива надвор додека работата, нема потреба прирачник рефил.Око Анти-стареењето и се Соочуваат со Анти-стареењето : Оваа машина се отстранат темните кругови и кеси.Подобрување на кожата релаксација и доделување.Ублажување на око сувост,нервоза и замор.Имаме акции во САД, можете да ја примите вашата парцели околу 2-7 дена.НАЈДОБРА УСЛУГА : Ние обезбедуваме 24 месеци гаранција за оваа машина.Ако имате било какви дополнителни прашања на нашиот производ или услуга, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.ние може да обезбеди замена за оштетените објект.

За производот

Купувачите избираат и