• Свеж
RUNSY Батеријата Случај за Samsung Галакси S21 5G, 4800mAh Батерија Продолжен Полнење на Батеријата Полначот Случај, Додадете Екстра Сок, Не се Компатибилни со S21+ или S21 Ултра (6.

RUNSY Батеријата Случај за Samsung Галакси S21 5G, 4800mAh Батерија Продолжен Полнење на Батеријата Полначот

DEN 237.36

Од стока
Достапно.

Треба да се отстрани батеријата случај ако сакате да ја синхронизирате телефонот со компјутер. 4-светлината LED индикаторот покажува моќта на статусот на батеријата случај.Притиснете го копчето еднаш, за да започне полнењето.Исто така можете лесно да пристапувате до копчиња и пристаништа на телефонот без да ја отстраните батеријата случај.Тип-C Жица Слушалки, Андроид Auto, Брзо Полнење, Безжични Полнење или Samsung Плати НЕ се поддржани.Додадете 100% екстра животниот век на батеријата.Инсталација : телефонот е обвинет откако е инсталиран во батеријата случај.Батеријата случај нема автоматски да го наполнам телефонот кога батеријата на телефонот работи на ниско ниво.Не прекумерна големо.Тоа е совршен за патување и активности на отворено.Инсталација : телефонот е обвинет откако е инсталиран во батеријата случај.Оваа батерија случај е само компатибилни со Галакси S21.Не го заштитите екранот.Оваа батерија случај е само компатибилни со Галакси S21. ✔️ Интегрирани прекинувач ви овозможува да го вклучите / исклучите батеријата случај брзо. ✔️ Тенок дизајн со точни cut-испис.Идеален за долги патување и бизнис патување.Тип-C Жица Слушалки, Андроид Auto, Брзо Полнење, Безжични Полнење или Samsung Плати НЕ се поддржани.И секоја светлина претставува 25% од власта.Вграден-во кратки-коло и overcharge заштита.Направени од високо квалитетни материјали.Наплатата ќе се запре по целосно наполнета.Наплатата ќе се запре по целосно наполнета.Полнење и заштита.Препорачливо е да се инсталира екран заштитник. Тоа НЕ е компатибилен со Галакси S21+ или Галакси S21 Ултра.Вклучени во : Полнење на телефонот и батеријата случај истовремено додека вклучен.Притиснете го копчето два пати за да го прекинете полнењето.Наплатата ќе се запре по целосно наполнета.Заштита на телефонот од испакнатини, гребнатини и прашина.Се вклопи во вашата рака, одговара на вашиот ум.

За производот

Купувачите избираат и