• Свеж
Леќа Заштитник за Oculus Потрагата 2 Додатоци, (2 Парчиња) VR Леќа Заштитна Подлога Лицето Маска Прашина Доказ, Перат Заштитен Ракав Виртуелната Реалност Додатоци на очи

Леќа Заштитник за Oculus Потрагата 2 Додатоци, (2 Парчиња) VR Леќа Заштитна Подлога Лицето Маска Прашина Доказ,

DEN 1586.40

Од стока
Достапно.

Дизајнирани специјално за Oculus Quest2, и наменска според Oculus Quest2 леќа компоненти, совршено појавување на леќа, големина за Quest2. Одличен дизајн.Обликот на оваа поклопец на леќите не само што не е рамен.Со цел подобро да се инсталира на леќа, пребродивме многу технички тешкотии.Прашина-доказ, отпорно на гребење и шок-отпорни, направени од високо-квалитетен материјал, мека и светлина, не треба да се грижите за ништо гребење на леќите.Лесен-за-чистење на ткаенини, перат, рециклираат.Ве молиме имајте во предвид дека уред за Quest2 не е вклучена.Опис : 1. Дизајнирани специјално за Oculus Quest2, и наменска според Oculus Quest2 леќа компоненти, совршено појавување на леќа, големина за Quest2.2. Одличен дизајн.Обликот на оваа поклопец на леќите не само што не е рамен.Со цел подобро да се инсталира на леќа, пребродивме многу технички тешкотии.3. Прашина-доказ, отпорно на гребење и шок-отпорни, направени од високо-квалитетен материјал, мека и светлина, не треба да се грижите за ништо гребење на леќите.4. Лесен-за-чистење на ткаенини, перат, рециклираат.5. Ве молиме имајте во предвид дека уред за Quest2 не е вклучен!Спецификација : Материјал : EVAColor : црна, gray Applicable да : за Oculus Quest2 Packing Листата : Поклопец на Леќите на*2.

За производот

Material:
EVA
Color:
black, gray
Applicable to:
for Oculus Quest2
Packing List:
Lens Cover*2 :

Купувачите избираат и