• Свеж
REECHO 20 Директно Клипови во екстензии за коса Клипови на Hairpieces Синтетички Влакна Екстензии за Жени 5 Клипови по Парче - Природно Црна

REECHO 20 Директно Клипови во екстензии за коса Клипови на Hairpieces Синтетички Влакна Екстензии за Жени 5

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

Како клиентите задоволство е REECHOs 1 цел, ако имате било какви прашања или сугестии, ве молиме слободно контактирајте со продавачот.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 парче права коса екстензии (5 клипови-во по парче).

За производот

Купувачите избираат и