• Свеж
XIAOXINXIN 4PC Јасно Фрижидер Сортирање Sividers,2x2x0.2 инчен Фрижидер Простор Allocator Слободно Прилагодливи Snap-Тип Складирање Кутија Сортирање Папка Кујна Алатка

XIAOXINXIN 4PC Јасно Фрижидер Сортирање Sividers,2x2x0.2 инчен Фрижидер Простор Allocator Слободно Прилагодливи

DEN 95.04

Од стока
Достапно.

Храната на безбедни, BPA free.Цврстата структура, транспарентни дизајн, може да се користи за долго време.Тоа може да се пресели слободно да се прилагоди на големината според складирање потреби, што е и практично и не заземаат простор.Од страна на комората на фрижидерот се користи, виси инсталација, леќата кеси, пошта, зачини, пијалаци, грицки се доверливи и се чуваат, лесно да се најде.Се користи во различни чување на кутии, лесно класификација на стоки, и подобро управување со дребулии.Се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било какви прашања поврзани со нашите производи.Ние сме среќни да се прашање што целосно враќање на средствата во случај да сте се помалку од 100% задоволни со вашето купување.Име на производ : фрижидер складирање separator Product димензии : 6 * 5 * 0.4 cm Main материјал : polypropylene Package се Вклучени : 4*Партиција board Packing : заградени, 4 PCs Our фрижидер складирање поделба се направени од храна одделение полипропилен, која е безбедна,еколошки и издржливи.Нашите производи се многу добри.Можете да ги одвои по волја на продавница за нешто што сакате.Кога ќе го инсталирате, нема да има потреба да го вежба дупки.Нашите производи се многу лесно да се инсталира, само клип за нив.По користење на нашите производи, што може да се класифицираат на различни видови на храна.Во исто време, тоа исто така може да се користи во фиоки или други места каде што тоа може да биде стегната, не само во фрижидери.Ако ви се допаѓа, можете да се приклучат на шопинг кошничка да го стави на ред, и ќе бидете задоволни со овој производ.

За производот

Купувачите избираат и