• Свеж
Каубој Пушки Ме Вози Ореви Браник Налепница/Decal

Каубој Пушки Ме Вози Ореви Браник Налепница/Decal

DEN 311.76

Од стока
Достапно.

3 1/2" x 7 ½ " Браник Налепница.Професионално Екран Печатени 100% Времето Доказ.Се применуваат за Било која Површина - автомобил браник, прозорец, шкафче, врзивно средство, ѕид, дрво, метал итн.Висок квалитет на стручно произведени браник налепници.Времето и УВ отпорни бои на екранот печатени на водоотпорен винил.Овие налепници ќе трае со години.Што е одличен начин да го искажат своето мислење за светот.

За производот

Купувачите избираат и